Dom ProduktyOdkurzacz przemysłowy

Wielofunkcyjny ultradźwiękowy robot Ultradźwiękowy o pojemności 27 l 600 W / czysty ultradźwiękowy / mały stół do czyszczenia

Wielofunkcyjny ultradźwiękowy robot Ultradźwiękowy o pojemności 27 l 600 W / czysty ultradźwiękowy / mały stół do czyszczenia

  • Wielofunkcyjny ultradźwiękowy robot Ultradźwiękowy o pojemności 27 l 600 W / czysty ultradźwiękowy / mały stół do czyszczenia
  • Wielofunkcyjny ultradźwiękowy robot Ultradźwiękowy o pojemności 27 l 600 W / czysty ultradźwiękowy / mały stół do czyszczenia
  • Wielofunkcyjny ultradźwiękowy robot Ultradźwiękowy o pojemności 27 l 600 W / czysty ultradźwiękowy / mały stół do czyszczenia
Wielofunkcyjny ultradźwiękowy robot Ultradźwiękowy o pojemności 27 l 600 W / czysty ultradźwiękowy / mały stół do czyszczenia
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: CCWY
Orzecznictwo: CE ROSH TUV
Numer modelu: CCWY
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: $90-$800
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: NA MAGAZYNIE
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 20.000.000 ZA MIESIĄC
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
High Light:

Benchtop Ultrasonic Cleaner

,

Household Ultrasonic Cleaner

Wielofunkcyjny ultradźwiękowy robot Ultradźwiękowy o pojemności 27 l 600 W / czysty ultradźwiękowy / mały stół do czyszczenia


Szybkie szczegóły ultradźwięku:

Pewna częstotliwość fal dźwiękowych w roli ciekłego medium w środku może odgrywać rolę, ta czyszcząca obrabiarka jest technologią czyszczenia, ponieważ od pojawienia się, otrzymała uwagę ze wszystkich dziedzin życia. Użycie mycia ultradźwiękowego znacznie poprawia efektywność pracy i efekt czyszczenia, przeszłość, czyszczenie ślepy kąt, ślepe otwory i wszelkie trudno dostępne schronienia zło ludzie i praktyki zawsze sprawiają, że ludzie czują się zagubieni, ultradźwiękowe czyszczenie rozwoju i użytkowania sprawiają, że ta praca z względną łatwością. W ostatnich latach, wraz z szybkim rozwojem technologii elektronicznej, czyszczenie ultradźwiękowe z naszej codziennej pracy nierozłączne, ultradźwiękowe czyszczenie maszyn przez kilka generacji ewolucji, technologia bardziej zaawansowane, efekt jest bardziej niezwykły, również, cena również coraz bardziej akceptowane w zawodach stopniowo jest szeroko stosowany.

Fala ultradźwiękowa porusza się z czterotysięcznymi wibracjami w przewodzeniu płynów, ponieważ ultradźwięki są rodzajem fali kompresji, w promowaniu użycia mediów będą w płynach zmiany ciśnienia wywołane niezliczoną ilością drobnych pęcherzyków, powodują próżnię efektu kawitacji, podczas czyszczenia strumieniowo-ściernego pęcherzyków, będzie miał potężny wpływ, a ultradźwiękowy posiada działanie emulgujące i neutralizujące, można skuteczniej zapobiegać zmywaniu smaru w celu przymocowania umytego obiektu.


Opis urządzenia ultradźwiękowego:

Ultradźwiękowy przerywacz komórek może być użyty do rozbicia komórek zwierzęcych lub roślinnych, bakterii, gemmy lub tkanki lub rozproszenia rzadkiej ziemi i różnych rodzajów nieorganicznego proszku mineralnego. Jest to idealne urządzenie do przyspieszania reakcji chemicznych, biologicznych lub fizycznych i odgazowania cieczy.
Ultradźwiękowy przerywacz komórek może przygotować emulsoid o wielkości 1/100 mikronów, ujednorodnić mieszankę trudną do wymieszania, polimeryzować pewne substancje i oddzielić inne. Ogólnie rzecz biorąc, może on przetwarzać różne funkcje, takie jak destylacja, rozbijanie, emulgowanie, homogenizacja, solequoid, aberracja, aerozol, przyspieszenie eks- pukcji i krystalizacji oraz przygotowanie różnych rodzajów próbek biologicznych pod mikroskopem elektronowym.


Zastosowania środka czyszczącego ultradźwiękowego :

We wszystkich metodach czyszczenia, czyszczenie ultradźwiękowe jest najwyższą sprawnością, efektem jednego z najlepszych, więc ultradźwiękowe czyszczenie może osiągnąć taki efekt, z unikalną zasadą działania i metody czyszczenia blisko związane. Wiemy, w produkcji i życiu, trzeba oczyścić wiele rzeczy, trzeba oczyścić i typ ogniwa również wiele, na przykład: usunąć zanieczyszczenia, pogłębić obiekty drobne dziury, powszechne ręczne czyszczenie obcych obiektów i schroniska niewątpliwie nie może spełniają wymagania, nawet czyszczenie parą wodną i czyszczenie strumieniem wody pod ciśnieniem nie może spełnić wymogu wysokiego stopnia czystości, obiekty do czyszczenia ultradźwiękowego mogą również osiągnąć zabijanie bakterii, rozpuszczalne zanieczyszczenia organiczne, uniknąć korozji, dlatego czyszczenie ultradźwiękowe jest coraz częściej stosowane w wiele pól:

(1) przemysł maszynowy: usuwanie oleju antykorozyjnego, pomiar czyszczenia; Części mechaniczne odpuszczanie oleju, Silnik, gaźnik i części samochodowe do czyszczenia, Filtry, czyszczenie filtra, itp.

(2) przemysł obróbki powierzchni: wstępne usuwanie oleju, usuwanie jonów przed czyszczeniem; Proces fosforowy; Usuń osadzanie się węgla; Usuń skórkę tlenkową; Usuń polerujący związek; Obróbka powierzchni do obróbki przedmiotów metalowych itp.

(3) przemysł oprzyrządowania: precyzyjne części o wysokim stopniu czystości czyszczenie przed montażem itp.

(4) przemysł elektroniczny: płytka z obwodami drukowanymi, z wyjątkiem kalafonii, miejsca spawania, styki wysokociśnieniowe, takie jak mechaniczne części elektroniczne do czyszczenia itp.

(5) przemysł medyczny: sprzęt medyczny do czyszczenia i dezynfekcji, sterylizacji, czyszczenia eksperymentalnych naczyń itp.

(6) przemysł półprzewodnikowy: układ półprzewodnikowy o wysokim stopniu czystości.

(7) najpierw zegary, przemysł dekoracji: usuń olej, brud, warstwę utleniającą, polerowanie itp.

(8) przemysłu chemicznego, biologicznego: eksperyment naczynia czystości, dzieli brudne.

(9) przemysł optyczny: usuwanie oleju optycznego, z wyjątkiem pocenia, czyszczenia sadzy itp.

(10) przemysłu włókienniczego: czyszczenie wrzeciona tekstylnego, dyszy przędzalniczej itp.

(11) produkty petrochemiczne: koparka do czyszczenia siatki metalowej i pojemnik na chemikalia, czyszczenie przełączników itp.

Specyfikacje środka czyszczącego ultradźwiękowego:

obraz produktów

typ i specyfikacja

mechaniczne 27L

BJCCWY-2127T mechaniczny ultradźwiękowy

Pojemność: 27 L ze stali nierdzewnej

moc: 600W

rozmiar wewnętrzny: 530 × 325 × 200mm (DxSxW)


Przewaga nad ultradźwiękami:


W porównaniu z innymi metodami czyszczenia, ultradźwiękowe maszyny czyszczące wykazały dużą przewagę. Szczególnie w specjalizacji przedsiębiorstwo produkujące kolektywizację, stopniowo z maszynami do czyszczenia ultradźwiękowego zastąpiło tradycyjne metody płukania, szorowania, płukania ciśnieniowego, czyszczenia wibracyjnego i czyszczenia parowego. Ultradźwiękowe zastosowanie wysokiej wydajności i wysokiej czystości, dzięki falom dźwiękowym w średniej transmisji są produkowane, gdy przenikalność i fala uderzeniowa kawitacji. Tak łatwo, ze skomplikowanym wyglądem, wewnętrzną wnęką i drobnymi pustymi częściami, czystymi, przez większość procesu usuwania oleju, rdzy, fosforanowania, jak w ultradźwiękach pod działaniem zaledwie dwóch lub trzech minut do końca, jego prędkość niż tradycyjna metoda może poprawić kilka razy do kilkudziesięciu razy, czystość może osiągnąć wysoki standard, co w wielu przypadkach powoduje, że jakość powierzchni i wydajność produktu wymagają wyższych okazji, tym więcej gablot z innymi metodami obróbki jest trudnych do osiągnięcia lub niezastąpionych rezultatów.

Usługa

Twoje zapytanie dotyczące naszego produktu i ceny zostanie udzielone w ciągu 24 godzin.
· Dobrze wyszkolony i doświadczony personel odpowie oczywiście na wszystkie twoje pytania po angielsku.
· Czas pracy: od 8:30 do 17:30, od poniedziałku do piątku (UTC + 8).
· Projekty OEM i ODM są bardzo mile widziane. Mamy tutaj silny zespół ds. Badań i rozwoju.
· Twoje relacje biznesowe z nami będą poufne wobec osób trzecich.
· Dobry serwis posprzedażowy oferowany, proszę wrócić, jeśli masz pytanie.


Przedstawienie firmy:
Założona w 1999 r., Pekin Cheng-cheng Weiye Science and Technology Co Ltd jest profesjonalnym producentem przetworników ultradźwiękowych, urządzeń ultradźwiękowych i ceramiki piezoelektrycznej.
W 2004 r. Zbadaliśmy i opracowaliśmy sprzęt do ultradźwiękowego przetwornika rurowego w nowy produkt, który sprawia, że ​​ekstremalne niedogodności spowodowane przez czyszczenie rurociągów i odkurzanie stają się łatwym zadaniem. Ten produkt był szeroko stosowany w destylacji, mieszaniu i młynie do różnych procedur chemicznych i otrzymał wiele pochwał od naszych klientów.

Zapłata:
Akceptujemy paypal lub T / T, western union itp.

Wysyłka :
Normalnie, jeśli twoja ilość nie jest zbyt duża, wysyłamy ją przez Fedex express economy. Lub jako żądane przez morze lub inne ekspresowe, w zależności od ilości.

Orzecznictwo:
CE, ISO9001, ROSH

Szczegóły kontaktu
China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online

Osoba kontaktowa: barre

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty